Mapy

Lekkie mapy szybko wyświetlane w Twojej aplikacji

Wysoko wydajny komponent MapLab serwer map wyświetla szybko i płynnie mapę w Twojej aplikacji.

Korzystasz z map jak chcesz i ile chcesz

MapLab serwer map dostępny jest praktycznie bez limitów, dzięki temu użytkownicy platformy MapLab nie muszą zastanawiać się jaki ruch generują oferowane przez nich rozwiązania ani ilu mają użytkowników swoich aplikacji. Korzystając z platformy MapLab, korzystasz z map jak chcesz i ile chcesz.

Dostęp do map

Platforma MapLab jest zestawem usług dostępnych w modelu SaaS (Software as a Service) lub instalowanych w ramach infrastruktury teleinformatycznej klienta. Rozwiązanie bazuje na obecnie najdokładniejszej dostępnej cyfrowej mapie jaką jest Open Street Map.

Szukanie adresów

Znajdź dowolny adres na mapie z dokładnością do punktu adresowego. Zamień informacje adresowe na współrzędne geograficzne. Wpisz pierwsze litery szukanego adresu a nasza wyszukiwarka podpowie pasujące adresy.

Wyznaczanie trasy

Wyznacz trasę, pokaż alternatywne połączenia, wybierz środek komunikacji: samochód, pieszo, rowerem lub komunikacją miejską. Wyznaczenie trasy z punktami pośrednimi (via) też nie stanowi żadnego problemu. Szeroka gama komponentów Maplab routing oferuje wiele możliwości w wyznaczaniu tras na mapie.

Strefy dojazdu

Potrzebujesz wyznaczyć strefę dojazdu dla adresu a może dla wielu punktów ? Użyj usług platformy Maplab ! W ramach dostępnych funkcji możesz wyznaczyć strefy dojazdów biorąc pod uwagę czas dojazdu (z uwzględnieniem średnich prędkości przypisanych do drogi) lub odległość.

API

Umieść mapę na stronie jedną linijką kodu.Korzystaj z bogatej biblioteki funkcji Maplab API.Zbuduj łatwo i szybko aplikację korzystającą z map.

Procesy masowe

Uruchom batch’owe (procesy masowe) zapytania w wyniku których otrzymasz współrzędne geograficzne (geocoder), informacje adresowe (reverse geocoding) albo trasy połączeń (TSP komponent).

Wsparcie deweloperskie

Dla naszych Klientów świadczymy usługi wsparcia, audyty, konsultacje przed i po wdrożeniowe zarówno w przypadku korzystania z usług platformy Maplab za pośrednictwem Maplab API jak i instalacji rozwiązań mapowych po stronie Klienta.

Instalacja

To nasi Klienci decydują w jaki sposób chcą korzystać z rozwiązań mapowych. Czy chcą korzystać z platformy Maplab za pośrednictwem Maplab API, czy chcą całość rozwiązań przenieść i zainstalować po swojej stronie.